Весілля в Іспанії | Свадебное агентство «Ренуар»

Весілля в Іспанії

Ми пропонуємо вам організацію весілля «all inclusive» в Іспанії. Продумавши все до дрібниць, ми подбаємо про ваше свято та надамо вам сервіс та обслуговування високої якості. 

К ВАШИМ ПОСЛУГАМ:

Свадьба в ИспанииВИБІР МІСЦЯ ПРОВЕДЕННЯ

В Іспанії знаходиться понад 2500 замків, безліч вілл та гарних місць для церемонії. З них ми підібрали для Вас найбільш підходящі для весілля від 20 до 400 осіб.

Ми можемо запропонувати вам: Середньовічний замок; Ботанічний сад з альтанкою та приголомшливим видом на море; пляж з красивою бухтою; Мальовничий майданчик біля монастиря з видом на Коста Брава; Романтичні готелі (в горах та на морі).

 

Свадьба в ИспанииПІДБІР КОМАНДИ ФАХІВЦІВ

Залежно від того, яке завдання ви поставите: організувати весілля для двох або тільки церемонію, або ж повноцінне свято з гостями та феєрверком, ми зробимо оптимальну пропозицію по всіх необхідних спеціалістах та візьмемо на себе відповідальність за реалізацію всього проекту.

  

 

Свадьба в ИспанииКООРДИНАЦІЯ ВСІХ ЭТАПІВ

Ми все продумаємо до дрібниць і подбаємо, щоб Ви ні чого не потребували і вже біля трапа літака вас зустріне координатор весілля і займеться всіма організаційними питаннями від трансферу до готелю до весільної вечері.