Бюджет весілля | Свадебное агентство «Ренуар»

Бюджет весілля

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВЕСІЛЛЯ У ХАРКоВІ

Часте питання, з чого формується бюджет весілля і скільки коштуватиме весілля в Харкові в 2020 році? Для планування імовірних вкладень у своє майбутнє варто врахувати, що бюджет формує рівень товарів та весільних послуг, які Ви обираєте. Нижче ми надали приблизний прорахунок на послуги, якщо говорити про спеціалістів міста Харкова.

ВАЖЛИВА ФОРМУЛА

Бюджет весілля = бюджет на ресторан + бюджет на образ пари + бюджет на весільни послуги + бюджет на різне

БЮДЖЕТ НА БАНКЕТ

Залежно від обраного місця для весільного бенкету, бюджет на 1 гостя становитиме від 1000 грн. -3000 грн. Є майданчики, які вказують суму мінімального замовлення, що гарантує закриття зали для інших відвідувачів. При виборі місця варто врахувати наявність місця для проведення виїзної церемонії, якщо така планується.

Свадьба в Харькове

БЮДЖЕТ НА ОБРАЗИ

Ця стаття бюджету безмежна. Весільну сукню в Харкові можна придбати, починаючи від 15 000 грн. і до 150 000 грн. Якщо до весілля не менше 3 місяців, можна замовити сукню іменитих брендів на пошиття, що скоротить вкладення на весілля загалом. Туфлі коштуватимуть від 3000 грн. Фата від 1000 грн. Аксесуари від 600 грн. Важливо подбати про халатик і гарну спідню білизну, для зйомки "Ранок нареченої".

Для нареченого образ загалом становитиме від 15 000 грн.

Свадьба в Харькове

БЮДЖЕТ НА ВЕСІЛЬНІ ПОСЛУГИ

Організатор весілля. Персональний менеджер. Весільна агенція.

Три різні назви, але сенс один - це люди, які знають що зробити, як зробити, щоб весільне свято набуло свого настрою і наповнилося гармонією. Вартість організатора весілля у Харкові становитиме 25 000 грн.

Свадебный организатор Харьков

Координатор весілля. Весільний менеджер.

Якщо Ви вирішите самостійно організувати процес підготовки до весілля, то буде доречно запросити координатора весілля і передати всю інформацію про нього. Він з вами проведе весь весільний день, допоможе словом і справою. Незамінна допомога як вам, так і батькам, гостям і всьому персоналу весілля. Вартість роботи координатора залежить від насиченості заходу та тривалості його роботи. Робота координатора на одному етапі весілля складає від 5000 грн.

Свадебный координатор Харьков

Виїздна церемонія 

Віддайте перевагу виїзній церемонії замість традиційного РАГСу та відчуйте своє свято у всій його красі, вишуканості та організованості.

При плануванні бюджету на виїзну церемонію слід врахувати такі позиції: 

 • оренда майданчика для церемонії (залежно від місця) від 3 000 грн
 • ведуча церемонії від 2500 грн
 • музичний супровід в особі ді-джея від 1 000 грн 
 • музичний супровід (саксофон/скрипка) від 2 000 грн
 • декорації для церемонії (залежить від кількості живих квітів в оформленні) від 15000 грн

Свадьба в Харькове

Фотограф та видеозйомка весілля

Радимо на весілля залучити і фотографа, і відеографа, щоб через деякий час повною мірою насолодитися всім, що відбувається на весіллі. Цей день пройде для вас, як мить і багато чого може стати непоміченим, а перегляд весільних фотографій або фільму дозволить повернутися в той щасливий день і посміхнутися.

На 2022 вартість роботи фотографа починається від 15 000 грн, відеографа від 18 000 грн. Вартість залежить від кількості годин роботи спеціаліста.

Свадьба в Харькове

 Ведучий свята

Незалежно від кількості гостей, рекомендуємо, щоб цей важливий персонаж – весільний ведучий мав місце на вашому весільному бенкеті. Робота ведучого в команді діджея складе від 15 000 грн.

Ведущий на свадьбу

Весільний кортеж

Подбати про трансфер, як для себе коханих, так і гостей, справа, що легко вирішується. Головне, знати кількість посадочних місць, маршрут проходження і вперед. Замовлення автомобіля у Харкові можливе за тривалістю від 3-5 годин - від 450 грн/година.

Свадьба в Харькове

Весільна флористика

Крім надзвичайно красивої весільної сукні та костюма, ідеально зробленого макіяжу та зачіски (ціна на які складе від 2000 грн), важливим елементом вашого весільного образу стають весільний букет, бутоньєрка – ці деталі підкреслять вашу індивідуальність. Вартість весільного букета у Харкові становитиме від 1500 грн.

Свадьба в Харькове

Декор. Оформлення весілля

На весіллі багато оформлення не буває, саме декор дозволяє створити певну атмосферу та антураж свята. Вибір стилю, напряму, деталей із ваших "історій", в результаті, дозволяють створити концепцію саме вашого весілля. Чим більше цікавих дрібниць на весіллі, тим більше політ фантазій у весільних фото та відео операторів для створення чудових кадрів. Навіть із невеликим бюджетом, можна створити неймовірну "картину" весільної урочистості. Залежно від бажаних локацій, бюджет на декор банкетного майданчика складе від 15 000 грн.

Свадьба в Харькове

Шоу програма

Додаткові шоу номери: вокалісти, танцюристи, ілюзіон вистави та інші дозволяють наповнити весільний вечір додатковими враженнями. Радимо при плануванні бюджету виділити бажану суму на шоу програму, а організатор розподілить вже її належним чином.

У шоу програму також входить постановка весільного першого танцю 8 занять = 1800 грн., а також сюрпризи пари один одному. Мінімальний бажаний бюджет на шоу-програму від 6 000 грн.

Свадьба в Харькове

Весільний торт

Багаторівневий весільний торт або торт із капкейків/пиріжених вибирати вам, головне, що він буде смачним та стильним, у тон нашого весілля.

Розрахувати вагу весільного торта нам допомагає формула "кількість чоловік * 100 гр = вага торта". Вартість 1 кг у 2020 році становитиме від 450 грн/кг

Свадьба в Харькове

Спецефекти на весіллі

Феєрверк (від 15 000 грн), фаєр шоу (від 5 000 грн) або кулі, що світяться (35 грн/шт) , низький дим (від 3 500 грн), сніг (від 2 500 грн), конфетті (від 800 грн) - все це додає wow ефект урочистості. Вірне розставлення пріоритетів і всі будуть у захваті.

Свадьба в Харькове

 БЮДЖЕТ НА РІЗНЕ

До цих позицій відносяться:

 • держмито під час подання заяви до РАГСу
 • обручки
 • оренда місця для фотосесії
 • номер в готелі 
 • пошиття суконь для подружок нареченої
 • подарунки батькам
 • подарунки гостям
 • різне (нз) 10% від бюджету

Оптимізація весільного бюджету має безліч варіантів, які варто врахувати. Ми з радістю допоможемо Вам у цьому!

Приходьте на першу ознайомлювальну зустріч і ми складемо зразковий кошторис саме Вашого весілля, виходячи з вибраних послуг. Запис за телефоном (050) 935-48-77